KOVÁRNA

Kovárna je zaměřena na produkci zápustkových výkovků ze slitin mědi a hliníku.

Kovárna disponuje celkem 10 třecími a klikovými lisy o tvářecí síle 63 t – 2 300 t značky Osterwalder, Weingarten, Ficep, Šmeral. Některé lisy jsou vybaveny přípravky pro dutinové kování (horizontální i vertikální). Nejpoužívanější lis je vybaven manipulátory umožňujícími kování v automatickém režimu, který splňuje nejvyšší nároky na produktivitu práce a kvalitu výkovků. V závislosti na složitosti tvaru výkovku jsme schopní produkovat výkovky o váze až 15 kg u slitin mědi a 2,5 kg u slitin hliníku.

Po ostřižení výronků jsou výkovky standardně tryskány. Na přání je možno zajistit moření výkovků, eventuelně broušení a následné leštění s pasivací povrchu. Na přání zákazníka zajišťujeme další povrchové úpravy u prověřených kooperantů jako např. stříbření, eloxování, pískování aj.

Pro realizaci všech zakázek je využíván rovněž kvalitní vstupní materiál od renomovaných výrobců, jehož případné následné zpracování je prováděno v moderních vakuových pecích externího dodavatele tepelného zpracování.

image
image

Zašlete nám poptávku


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

ZÁRUKA KVALITY

Na co se můžete spolehnout

ikona

JSME JIŽ 109 LET NA TRHU

ikona

VÍCE NEŽ 60 ZAMĚSTNANCŮ

ikona

CERTIFIKÁTY OSVĚDČENÍ

ikona

RYCHLOST DODÁNÍ